Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

Geburtstag in der 6. Klasse

Kwiecień 10th, 2017

W poniedziałek (10 kwietnia) w klasie VI szkoły podstawowej odbyła się nietypowa lekcja języka niemieckiego. Dwie uczennice (Gabrysia Luchowska i Martynka Rozner) w ramach pracy domowej dla chętnych upiekły (przy wsparciu swoich mam) torty urodzinowe według przepisu, który znajdował się w podręczniku do języka niemieckiego (przepis oczywiście był po niemiecku). Dziewczęta przyniosły swoje wypieki do szkoły i mogliśmy się nimi delektować. Pani Justyna Grechuta zamiast pytać i prowadzić kolejną lekcję podzieliła torty i puściła piosenki niemieckiego zespołu Modern Talking. Było słodko i przyjemnie.
A Gabrysia i Martynka dostały po 6 i serdeczne brawa od klasy.

Justyna Grechuta

Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej