Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

„Bum cyk cyk i rata rata nie ma to jak los pirata”

Maj 24th, 2017

Uczniowie klasy I kolejny raz byli z wizytą w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Narolu. Korzystając z zaproszenia Pani dyrektor Iwony Fus uczestniczyli oni w interesujących zajęciach „W poszukiwaniu pirackiego skarbu”. Aby wyruszyć w wielką wyprawę wszystkie dzieci musiały zmienić się w piratów i w związku z tym zostały pasowane na piratów. Następnie czekały ich wielkie wyzwania celem dotarcia do ukrytego skarbu. Jednak zadania, które miały wykonać, choć z pozoru trudne, okazały się dla nich gratką. Z wielką radością dotarli do ukrytego skarbu. Odnalezienie skarbu stało się on dla nich nagrodą za włożony wysiłek. Było warto! Dziękujemy paniom bibliotekarkom za tak miłe przyjęcie nas w bibliotece.

Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej