Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

Warto być kulturalnym!

Czerwiec 1st, 2017

1 czerwca, w Dniu Dziecka odbył się, po raz kolejny już, konkurs na Najkulturalniejszego Ucznia organizowany przez panie opiekunki SU. Wcześniej wychowawcy wraz z uczniami poszczególnych klas wytypowali spośród siebie dwie najkulturalniejsze osoby, mające reprezentować klasy w finałowej rozgrywce. Uczestnicy rywalizowali w czterech rundach: autoprezentacji, quizie „Kahoot”- „Mistrz dobrych manier” oraz konkurencjach „Moja garderoba”
i „Zapraszamy do stołu”. Rywalizacja była bardzo wyrównana, uczestnicy wykazali się wszechstronną znajomością zasad savoir-vivre i stosowania ich w praktyce. W szkole podstawowej zwyciężyła Martyna Rozner z klasy VI, a w gimnazjum Aleksandra Górniak z klasy III. Gratulujemy Najkulturalniejszym Uczennicom 2017!

E.B., A.K.

Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej