Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

Wyjazd do Rzeszowa

Czerwiec 2nd, 2017

Dnia 2 czerwca 2017 roku grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką Pani Anny Kierepki oraz Pani Anny Domańskiej udała się do Rzeszowa. Uczniowie mieli okazję uczestniczenia w warsztatach pt. “Street English, Games English” prowadzonych w języku angielskim przez Native Speakera, gdzie z chęcią poznawali nowe słowa i aktywnie uczestniczyli w zabawach. Warsztaty zorganizowane zostały w ramach programu Nauka Bez Granic. Na koniec wiedza uczniów została sprawdzona przez popularną i znaną internetową
grę KAHOOT. Po ciekawej nauce uczestnicy udali się do MacDonalda, skąd następnie skierowali się do Escape Room – Pokoju Zagadek SherLock. Tam mieli na zadanie w ciągu 60 minut wydostać się z jednego tematycznie przygotowanego pokoju, rozwiązując zagadki i kodując szyfry, które miały doprowadzić ich do upragnionego celu: klucza. Niestety żadnej grupie nie udało się wydostać z pokoju, ale i tak wszyscy byli bardzo zadowoleni. Mamy nadzieję, że takich ciekawych i zaskakujących wycieczek będzie
jeszcze więcej.

Aleksandra Górniak, Anna Babicka

Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej