Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

Szkolny konkurs matematyczny „Smyk liczy w mig”

Marzec 19th, 2018

19 marca 2018 wśród chętnych uczniów klasy II i III przeprowadzono szkolny konkurs matematyczny „Smyk liczy w mig”. 15 uczestników: Wojciech Kierepka, Jagoda Stankiewicz, Bartosz Szałański, Igor Urbaniak, Alan Zygarlicki (kl.II), Szymon Bielecki, Amelia Biszczanik, Julia Bondyra, Bartosz Farion, Zuzanna Farion, Marek Krzyszycha, Szymon Kudyba, Lena Pacyna, Wiktoria Skiba, Szymon Szałański (kl. III) zmagało się z zadaniami rozwijającymi logiczne myślenie. Pracując wytrwale, poszukiwali oni własnych strategii rozwiązań poszczególnych zadań. Wojciech Kierepka i Marek Krzyszycha poradzili sobie najlepiej z zadaniami tego typu. Zdobyli oni ex aequo I miejsce w konkursie. Sukces odniosły też Wiktoria Skiba i Julia Bondyra. Uplasowały się one odpowiednio na II i III miejscu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej