Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

EDUKIDO

Kwiecień 13th, 2018

Uczniowie klas 0-III mieli okazję uczestniczyć w niezwykle ciekawych zajęciach edukacyjnych z klockami Lego. Była to dla nich niezła gratka, bowiem nie ma chyba dziecka, które nie lubi tworzyć z tych popularnych klocków. Dzieci uczestniczące w zajęciach mogły indywidualnie zbudować z klocków Lego wagonik górski napędzany przy pomocy silniczka. Wszyscy mali konstruktorzy testowali możliwości swojego wagonika na zaimprowizowanej między ławkami kolejce górskiej. Radości i wyśmienitej zabawy było co niemiara. Na koniec każdy z uczestników zajęć otrzymał dyplom oraz słodką niespodziankę. Dziękujemy instruktorom EDUKIDO za przyjęcie zaproszenia i poprowadzenie twórczych zajęć, podczas których dzieci połączyły zabawę z nauką.

J.L.

Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej