Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

Nasze klasy

Luty 2nd, 2012

Klasa 0

ZERÓWKA –wychowawca pani Wiesława Ważna

________________________________________________________

Klasa I

KLASA I – wychowawca pani Irena Kudyba

1. Hałucha Martyna
2. Kierepka Wojciech
3. Kudyba Zuzanna
4. Stankiewicz Jagoda
5. Szałański Bartosz
6. Tyrchalski Zachariasz
7. Urbaniak Igor
8. Wiciejowski Alan
9. Zygarlicki Alan

________________________________________________________

Klasa II

1

KLASA II – wychowawca pani Marta Kościelecka

1. Biel Amelia
2. Bielecki Szymon
3. Bondyra Julia
4. Czarna Magdalena
5. Farion Bartosz
6. Farion Zuzanna
7. Krzyszycha Marek
8. Kudyba Szymon
9. Kustrzyk Zuzanna
10. Pacyna Lena
11. Skiba Wiktoria
12. Szałański Szymon
13. Sztuba Katarzyna
14. Ważna Roksana
15. Wróbel Estera
16. Zygarlicka Oliwia
20. Biszczanik Amelia

________________________________________________________

Klasa IIIa

KLASA III – wychowawca pani Jolanta Lautenszleger

1. Adamek Bartosz
2. Ciećkiewicz Mateusz
3. Górniak Nikola
4. Leńczuk Krystian
5. Luchowska Aleksandra
6. Mazur Bartosz
7. Mazurkiewicz Mateusz
8. Obirek Martyna
9. Rogoża Justyna
10. Sikora Joanna
11. Stankiewicz Kacper
12. Starzyk Justyna
13. Ważny Bartosz
14. Ważny Hubert
15. Ważny Piotr

________________________________________________________

Klasa IIIb

KLASA IIIb – wychowawca pani Joanna Barcikowska-Broszko

1. Błaut Julia
2. Horoszko Nikola
3. Kasperski Konrad
4. Kogut Norbert
5. Luchowski Dawid
6. Ludwik Patryk
7. Łysiak Natalia
8. Mazurkiewicz Ewa
9. Motyka Klaudia
10. Pachla Zuzanna
11. Skoczylas Maja
12. Stankiewicz Daria
13. Ważny Karolina

________________________________________________________

Klasa IV

KLASA IV – wychowawca pani Kurus-Frankowska Barbara

1. Bundyra Kacper
2. Farion Estera
3. Horoszko Natalia
4. Krzyszycha Piotr
5. Luchowska Magdalena
6. Mazur Kacper
7. Mazurkiewicz Jakub
8. Motyka Martyna
9. Samagalski Krystian
10. Ważny Aleksandra
11. Ważny Mateusz
12. Wróbel Jagoda

___________________________

Klasa V

KLASA IV – wychowawca pani Bożena Kasperska

1. Ciepła Martyna
2. Frankiewicz Kacper
3. Franus Amelia
4. Gębala Adrian
5. Grąz Marcin
6. Gumieniak Paulina
7. Kasperski Wiktor
8. Kogut Gabriela
9. Kustrzyk Weronika
10. Łoin Szymon
11. Motyka Kacper
12. Nienajadło Milena
13. Pitura Martyna
14. Szałańska Paulina
15. Tarnawski Patryk

___________________________

Klasa VI

KLASA V – wychowawca pani Anna Kierepka

1. Chemicz Marcin
2. Farion Filip
3. Franus Jakub
4. Kuflowska Oliwia
5. Lebiedź Wiktoria
6. Luchowska Gabriela
7. Obirek Milena
8. Pierożek Radosław
9. Rozner Martyna
10. Ważna Izabela
11. Ważna Kamila
12. Ważna Karolina
13. Ważny Kacper
14. Wróbel Kamil
15. Zaborniak Miłosz
16. Zarzeczna Julia

________________________________________________________

Klasa Ig

KLASA Ig – wychowawca pani Ewa Brogowska

1. Bundyra Magdalena
2. Farion Karolina
3. Gałas Aleksandra
4. Gębala Oliwia
5. Górniak Anastazja
6. Kowalik Jakub
7. Kudyba Kacper
8. Kudyba Konrad
9. Kulczycki Sebastian
10. Leńczuk Kornelia
11. Mazurkiewicz Patrycja
12. Obirek Wiktoria
13. Pachla Jakub
14. Pleskacz Aleksandra
15. Rozmus Aleksandra
16. Sikora Natalia
17. Stankiewicz Jakub
18. Stankiewicz Patrycja
19. Ważny Adrian
20. Ważny Natalia

_________________________

Klasa IIg

KLASA II gimnazjum – wychowawca pani Anna Mazur

1. Adamek Gabriela
2. Chemicz Sebastian
3. Czarna Sabina
4. Frankiewicz Katarzyna
5. Grąz Kinga
6. Grechuta Paweł
7. Hetz Agnieszka
8. Hetz Anna
9. Iracki Jakub
10. Kasperski Jakub
11. Kogut Jakub
12. Łotecki Kamil
13. Łysiak Kamil
14. Matysiak Marcin
15. Nowakowski Kamil
16. Pachla Aleksandra
17. Pachla Natalia
18. Rogoża Mateusz
19. Sikora Kacper
20. Skibińska Patrycja
21. Szałańska Anna
22. Wróbel Dawid
23. Zastawny Dawid

________________________________________________________

Klasa IIIg

KLASA II gimnazjum – wychowawca pani Justyna Grechuta

1. Babicka Anna
2. Farion Jakub
3. Farion Bartłomiej
4. Głowa Natalia
5. Gołębiowska Malwina
6. Górniak Aleksandra
7. Górniak Sebastian
8. Kościelecki Krystian
9. Kudyba Eliza
10. Leńczuk Dominik
11. Mazurkiewicz Paulina
12. Motyka Mateusz
13. Rozmus Patrycja
14. Samagalski Dawid
15. Sikora Kamila
16. Skibińska Angelika
17. Stankiewicz Rafał
18. Tarnawski Jakub

Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej