Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

Historyczny sukces

Grudzień 18th, 2014

18 grudnia w Żurawicy drużyna chłopców ze szkoły podstawowej odniosła ogromny sukces sportowy, jakim było zajęcie I miejsca w półfinale wojewódzkim w unihokeju. Jeszcze nigdy w historii szkoły nie wygrano półfinału wojewódzkiego w tej dyscyplinie. Warto jeszcze dodać, że bramkarz naszej drużyny Marcin Matysiak zachował czyste konto, tak jak na zawodach powiatowych, a najlepszą skutecznością popisał się Dawid Zastawny, który mimo kontuzji kolana zdobył aż osiem bramek. Wielkim nieobecnym był Mateusz Rogoża, który dochodzi do siebie po operacji oka. Mamy nadzieje, że wyzdrowieje do finału wojewódzkiego. Skład naszej reprezentacji: Marcin Matysiak, Kamil Łysiak, David Wróbel, Kacper Sikora, Dawid Zastawny, Jakub Kasperski, Kacper Ważny, Kamil Łotecki, Kamil Nowakowski.

Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej