Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

Pan Jerzy Pałczyński i Anna Szałańska wśród Najlepszych Trenerów i Sportowców Ziemi Lubaczowskiej 2013

Marzec 19th, 2014

W miniony piątek (14.03) w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie podsumowano XIII edycję Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Ziemi Lubaczowskiej 2013, organizowanego przez starostę lubaczowskiego. Ideą plebiscytu jest wyróżnienie najlepszych trenerów i sportowców za ich pracę i wyniki. W tym roku wyboru dokonywała honorowa kapituła w skład której wchodził Starosta Lubaczowski, burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu lubaczowskiego. W kategorii najlepszy sportowiec drugie miejsce zajęła uczennica Szkoły Podstawowej w Rudzie Różanieckiej Anna Szałańska. W kategorii najlepszy trener również na podium zajmując trzecie miejsce uplasował się JerzyPałczyński, nauczyciel wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej w ZS w Rudzie Różanieckiej. Wszyscy uczestnicy Plebiscytu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy także puchary i nagrody rzeczowe, które wręczał starosta Józef Michalik oraz burmistrzowie i wójtowie poszczególnych gmin lub ich przedstawiciele. W części artystycznej spotkania wystąpił zespół muzyczny „S-23″, prowadzony przez instruktora MDK Piotra Kaczora. Po gali organizatorzy zaprosili na poczęstunek, przygotowany przez uczniów i nauczycieli Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych z Zespołu Szkół w Oleszycach.

TV Lubaczów

Anna Szałańska

Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej