Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

SUKCESY SPORTOWE

Styczeń 31st, 2015

 

sportJak co roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w licznych zmaganiach
sportowych na szczeblu gminnym, powiatowym, a także wojewódzkim. A oto najważniejsze ich osiągnięcia z pierwszego semestru w roku szkolnego 2014/2015:
SZKOŁA PODSTAWOWA
Lekkoatletyka:

– I miejsce Anny Szałańskiej w zawodach powiatowych i I w finale wojewódzkim
w indywidualnych mistrzostwach SZS w la w skoku w dal w Rzeszowie,
– I miejsce Dawida Zastawnego w zawodach powiatowych i I w finale wojewódzkim
w indywidualnych mistrzostwach SZS w la w rzucie piłeczką palantową w Rzeszowie,
– I miejsce Kamila Łysiaka w zawodach powiatowych i XIV w finale wojewódzkim
w indywidualnych mistrzostwach SZS w la w biegu na 1000 m w Rzeszowie,
– II miejsce Aleksandry Pleskacz w zawodach powiatowych i IX w finale wojewódzkim
w indywidualnych mistrzostwach SZS w la w skoku w dal w Rzeszowie,
– II miejsce Anastazji Górniak w zawodach powiatowych i XXXIX w finale wojewódzkim
w indywidualnych mistrzostwach SZS w biegu na 600 m w Rzeszowie,
– III miejsce Marcina Matysiaka w zawodach powiatowych i XVII w finale wojewódzkim
w indywidualnych mistrzostwach SZS w la w rzucie piłeczką palantową w Rzeszowie,
– II miejsce Kingi Grąz w powiatowych zawodach SZS w la w rzucie piłeczką palantową
w Cieszanowie,
– III miejsce Anny Hetz w powiatowych zawodach SZS w la w rzucie piłeczką palantową
w Cieszanowie,
– IV miejsce Mateusza Rogoży w powiatowych zawodach SZS w la w biegu na 1000 m
w Cieszanowie,
– IV miejsce Emilii Granda w powiatowych zawodach SZS w la w skoku w dal
w Cieszanowie,
– VI miejsce Kacpra Sikory w powiatowych zawodach SZS w la w biegu na 1000 m
w Cieszanowie,
– I miejsce Kamila Łysiaka w zawodach powiatowych i XXXVII w finale wojewódzkim
w indywidualnych biegach przełajowych w Kolbuszowej,
– I miejsce Anastazji Górniak w zawodach powiatowych i XXXVI w finale wojewódzkim
w indywidualnych biegach przełajowych w Kolbuszowej,
– II miejsce Mateusza Rogoży w zawodach powiatowych i XXXXIII w finale wojewódzkim
w indywidualnych biegach przełajowych w Kolbuszowej,
– I miejsce Anastazji Górniak w XV Biegu Przełajowym im. Marii Gierczyk w Oleszycach,
– I miejsce Kamila Łysiaka w XV Biegu Przełajowym im. Marii Gierczyk w Oleszycach,
– IV miejsce Emilii Granda w XV Biegu Przełajowym im. Marii Gierczyk w Oleszycach,
– VI miejsce Kacpra Sikory w XV Biegu Przełajowym im. Marii Gierczyk w Oleszycach,
– II miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych w XV Biegu Przełajowym im. Marii Gierczyk w Oleszycach,
– I miejsce w Kamila Łysiaka II Powiatowym Biegu Niepodległości w Lubaczowie,
– I miejsce w Anastazji Górniak II Powiatowym Biegu Niepodległości w Lubaczowie,
– II miejsce w Mateusza Rogoży II Powiatowym Biegu Niepodległości w Lubaczowie,
– I miejsce Kamila Łysiaka w XXII Biegu Ulicznym im. gen. Stanisława Dąbka
w Lubaczowie,
– II miejsce Izabeli Ważnej w XXII Biegu Ulicznym im. gen. Stanisława Dąbka
w Lubaczowie,
– III miejsce Anastazji Górniak w XXII Biegu Ulicznym im. gen. Stanisława Dąbka
w Lubaczowie.

Gry zespołowe:

– I miejsce w zawodach gminnych, I miejsce w zawodach powiatowych i I miejsce
w półfinale wojewódzkim drużyny chłopców w unihokeju w Żurawicy.
– I miejsce w zawodach gminnych, I miejsce w zawodach powiatowych drużyny dziewcząt w piłce ręcznej w Lubaczowie,
– I miejsce w zawodach gminnych, III miejsce w zawodach powiatowych drużyny dziewcząt w unihokeju w Oleszycach.
– II miejsce w zawodach gminnych i IV miejsce w zawodach powiatowych drużyny chłopców w piłce ręcznej w Wielkich Oczach,
– II miejsce drużyny chłopców w V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
w Narolu.
– II miejsce drużyny dziewcząt w zawodach powiatowych w piłce koszykowej
w Lubaczowie,
– IV miejsce drużyny chłopców w zawodach powiatowych w piłce koszykowej
w Lubaczowie.

GIMNAZJUM

Lekkoatletyka:

– II miejsce Jakuba Urbaniaka w zawodach powiatowych i XXI w finale wojewódzkim
w indywidualnych mistrzostwach SZS w la w skoku w dal w Rzeszowie,
– III miejsce Karola Zarzecznego w zawodach powiatowych i IX w finale wojewódzkim
w indywidualnych mistrzostwach SZS w la w skoku w dal w Rzeszowie,
– II miejsce drużyny chłopców w powiatowych indywidualnych zawodach SZS w la w biegu sztafetowym 4×100 m w Cieszanowie.
Gry zespołowe:

– I miejsce w zawodach gminnych i I miejsce w zawodach powiatowych drużyny chłopców
w tenisie stołowym w Lubaczowie,
– II miejsce drużyny chłopców w powiatowych zawodach w piłce ręcznej w Oleszycach,
– II miejsce w zawodach gminnych, V miejsce w zawodach powiatowych drużyny dziewcząt w unihokeju w Oleszycach,
– I miejsce w zawodach gminnych i V miejsce w zawodach powiatowych drużyny chłopców
w unihokeju w Oleszycach,
– II miejsce w zawodach gminnych i V miejsce w zawodach powiatowych drużyny dziewcząt w tenisie stołowym w Lubaczowie,
– IV miejsce drużyny dziewcząt w powiatowych zawodach w piłce ręcznej w Oleszycach.

Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej