Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

WYCIECZKA DO WARSZAWY

Czerwiec 18th, 2018

Od 6 do 8 czerwca br. odbyła sie wycieczka do stolicy, która była zorganizowana w ramach projektu edukacyjnego przez Olę Pleskacz, Kornelię Leńczuk, Oliwię Gębalę i Magdalenę Bundyrę. Opiekunem wycieczki była pani Ewa Brogowska. W te trzy mile spędzone dni poznaliśmy wiele ciekawych miejsc. Zaczynając od środy, zwiedziliśmy pałac a następnie cudowne ogrody w Wilanowie, po czym udaliśmysię do parku trampolin “Stacja Grawitacja”, gdzie mogliśmy wyskakać się do woli. Kolejną atrakcją w tym dniu było zwiedzanie Stadionu Narodowego. Poczuliśmysie jak prawdziwi piłkarze, oglądając szatnie, salę konferencyjną, czy po prostu murawę. Kolejny dzień zaczęliśmy od wizyty w Centrum Nauki Kopernik, w którym poznaliśmy wiele tajemnic otaczającego nas świata. Potem pojechaliśmy na warsztaty do Muzeum Narodowego. Ostatnią atrakcją mijającego dnia były zakupy w galerii “Złote tarasy”. W ostatnim już dniu wraz z przewodnikiem spacerowaliśmy po Starówce, gdzie w ciekawy i czasmi zabawny sposób jeszcze bardziej poznaliśmy historię Warszawy.

Aleksandra Pleskacz.

Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej